Το φετινό χριστουγεννιάτικο φιλανθρωπικό Βazaar θα πραγματοποιηθεί στο Ζάππειο Μέγαρο, από την Παρασκευή 18 έως την Κυριακή 20 Νοεμβρίου, με τα έσοδα να ενισχύουν τη Μέριμνα και τις δράσεις της. Θα βρούμε πρωτότυπα και χρηστικά δώρα, παιχνίδια, πολλές γλυκές λιχουδιές –όπως αρωματικές σπιτικές μαρμελάδες–, γούρια κι ένα σωρό υπέροχα στολίδια για το χριστουγεννιάτικο δέντρο, βιβλία για μικρούς και μεγάλους, καθώς και μια εκλεκτή συλλογή από εξαιρετικά ρούχα, παπούτσια, τσάντες και κοσμήματα – όλα σε πολύ προσιτές τιμές. Οι ώρες λειτουργίας είναι Παρασκευή 18 Νοεμβρίου, 15.00-20.00, Σάββατο 19 Νοεμβρίου, 10.00-20.00 και Κυριακή 20 Νοεμβρίου, 10.00-17.00.
Το μπαζάρ της Μέριμνας
28" χρόνος ανάγνωσης