Η στήλη πρέπει για λόγους υγείας να αποχωριστεί με μεγάλη στενοχώρια τον άρτι διασωθέντα Μανού. Oταν ήταν μόλις τριών εβδομάδων κατάφερε να διασχίσει όλη την παραλιακή και να πέσει στην αγκαλιά μου. Πανέξυπνος, υγιέστατος, παιχνιδιάρης και τρυφερός, αναζητά το παντοτινό του σπίτι. Είναι πέντε μηνών και θα στειρωθεί άμεσα ιδίοις εξόδοις. Δεχόμαστε σοβαρές προτάσεις υιοθεσίας σε προστατευμένο περιβάλλον κατοικίας, όπου δεν θα κινδυνεύει από αυτοκίνητα. Οποιος ενδιαφέρεται, παρακαλώ, να στείλει μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για το αξιαγάπητο αυτό πλάσμα.
Ζητείται μια ζεστή αγκαλιά για τον Μανού
23" χρόνος ανάγνωσης