Το τέταρτο κεφάλαιο του κινηματογραφικού σύμπαντος του «John Wick» αναμένουμε στην μεγάλη οθόνη για να δούμε τον Κιάνου Ριβς να αναλαμβάνει για άλλη μια φορά έναν από τους πιο χαρακτηριστικούς ρόλους της καριέρας του.
Μπορεί το «John Wick: Chapter 4» να αργεί ακόμη λίγο, μιας και αναμένεται να βγει στις αίθουσες τον Μάρτιο του 2023, ωστόσο, παίρνουμε ήδη μια πρώτη γεύση από το τρέιλερ της ταινίας που είναι ήδη διαθέσιμο.
Το τρέιλερ παρουσιάστηκε στις 24 Ιουλίου στο Comic Con του Σαν Ντιέγκο και μας προετοιμάζει για πολλή δράση, μιας και σε αυτό βλέπουμε μάχες με σπαθιά και αυτοκινητοκυνηγητά. Πέρα από αυτά, στο τρέιλερ εμφανίζονται επίσης ο Λόρενς Φίσμπερν, ο Ντόνι Γιεν και ο Μπιλ Σκάρσγκαρντ.
Την σκηνοθεσία του «John Wick: Chapter 4» έχει αναλάβει ο Τσαντ Σταχέλσκι.
Εν αναμονή, λοιπόν, της ταινίας βλέπουμε το τρέιλερ παρακάτω:
Με πληροφορίες από το ΝΜΕ.