Στην εκδήλωση της επιχειρηματικής αριστείας που διοργανώθηκε στις 25 Νοεμβρίου στο Radisson Blu Park Hotel Athens δόθηκαν οι ετήσιες επιχειρηματικές διακρίσεις Salux Index 2105.
H εταιρία ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ βραβεύθηκε για την δραστηριότητα της στο τομέα της Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης.
Το βραβείο παρέλαβε ο κ. Ιωακείμ Τζουμάκης Head Corporate Relations και ανέφερε: Η εταιρία ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ βασιζόμενη στις αρχές και αξίες ‘’του να προσφέρει‘’ ευαισθητοποιημένη στο κοινωνικό σύνολο με ιδιαίτερη ευαισθησία για το περιβάλλον, πάντα στην πρώτη γραμμή της διατήρησης σε υψηλά επίπεδα το θεσμό και την λειτουργία της Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης με σεβασμό προς τον Άνθρωπο – την ανθρώπινη αξιοπρέπεια και την παροχή ίσων ευκαιριών.