Από το ουζερί Καρακατσάνης έχει περάσει όλος ο Βόλος. Από το 1969 που άνοιξε στη Νέα Ιωνία μέχρι το 2021 που έκλεισε οριστικά έγραψε τη δίκη του ιστορία και άφησε το δικό του στίγμα στα τσιπουράδικα της πόλης. Όταν οι προηγούμενοι ιδιοκτήτες μπήκαν στη διαδικασία να πουλήσουν την επιχείρηση, ο Βολιώτης σεφ και νικητής του Master Chef (2018) Τιμολέων Διαμαντής αποφάσει να το αναλάβει και να συνεχίσει την παράδοση βάζοντας την προσωπική του πινελιά.
Διαβάστε τη συνέχεια στον Γαστρονόμο