Τα μπεργκεράδικα του κέντρου σίγουρα υπερτερούν, αλλά πόσες φορές να φάμε τα ίδια και τα ίδια. Ευτυχώς για εμάς που βαριόμαστε εύκολα, η τέχνη του καλού μπέργκερ δεν εξασκείται αποκλειστικά εκεί. Υπάρχουν μαγαζιά στα προάστια των Αθηνών και στον Πειραιά που φτιάχνουν μπέργκερ που άνετα συναγωνίζονται τα κεντρικά και κάποιες φορές κερδίζουν.
Οργώσαμε την Αττική, δοκιμάσαμε πολλά και σας παρουσιάζουμε τα αγαπημένα μας.
Η συνέχεια στον Γαστρονόμο.