To καλοκαίρι είναι κοντά. Η αύρα του μας εμπνέει. Τα ταξίδια αναπόσπαστο συστατικό του. Στo νέο τεύχος του MANCODE που κυκλοφορεί στις 7 Μαΐου με την «Καθημερινή της Κυριακής», ένα φαντασμαγορικό ταξίδι στο ατέλειωτο καλοκαίρι. Στην Κούβα των ‘50s, την οποία επισκέφθηκε ο Taki Theodoracopulos. Από το Μεξικό μέχρι το Μαρακές και το Portofino, εικόνες με έντονα χρώματα. Δοκιμάζουμε το Chateau Margaux, από τις κορυφαίες οινικές εμπειρίες στον κόσμο. Νοσταλγούμε την ανεμελιά του Saint-Tropez με την παρέα των Les Italiens στο Byblos. Στο Παρίσι συναντάμε την εκλεκτική κομψότητα του Yves Saint Laurent. Βορειότερα οδηγούμε στα highlands της Σκωτίας. Πέρα από τον Ατλαντικό το Airstream μας ταξιδεύει στους ατέλειωτους αμερικανικούς αυτοκινητόδρομους. Εικόνες καλοκαιριού με την αίσθηση ελευθερίας να κυριαρχεί. Summer is loading…
Το περιοδικό «MANCODE» κυκλοφορεί την Κυριακή 7 Μαΐου με την «Καθημερινή».