Η νέα ενότητα του Φεστιβάλ Παιδειατροφή έχει τίτλο «Ενέργεια και άσκηση στην ίδια ζυγαριά!» και σας καλεί να συνδυάσετε την ισορροπημένη διατροφή με τη φυσική δραστηριότητα. Το πρώτο ραντεβού έχει δοθεί την 1/6 στο Άλσος Βεΐκου στο Γαλάτσι με θέμα «Παίζω απλά, όπως παλιά», ενώ το δεύτερο θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 14/6 στο Παλαιό Φάληρο με ένα πρόγραμμα γεμάτο γυμναστικές επιδείξεις και εκπλήξεις. Πληροφορίες για το πρόγραμμα του φεστιβάλ στο site www.paideiatrofi.org
Φεστιβάλ Παιδειατροφή: Ενέργεια και άσκηση
21" χρόνος ανάγνωσης