Στις Κυριακάτικες ΠαιδοΣυναντήσεις των εκδόσεων Γαβριηλίδη, αυτή την Κυριακή 19/11, θα φτιάξετε τις δικές σας θεατρικές ιστορίες, με φαντασία και παιχνίδι, με διάλογο και κίνηση, με κριτική σκέψη και συλλογικότητα. Δώστε ζωή, κίνηση και φωνή στα συναισθήματά σας. Μάθετε να επικοινωνείτε με τους γύρω σας μέσα από το το θεατρικό παιχνίδι. Θεατρικό παιχνίδι-εμψύχωση: Παντελής Φλατσούσης (ηθοποιός). Οργάνωση-επιμέλεια Κατερίνα Πρωτοσυγγελίδου. • 7-11 χρόνων• στις 12 μ. • Μοναστηράκι Αγίας Ειρήνης 17 (60 μέτρα από το μετρό), τηλ. 210-3228839
Θεατρικό παιχνίδι: Η δική μου παράσταση
22" χρόνος ανάγνωσης