Το Κέντρο Οπτικοακουστικής Εκπαίδευσης και Επικοινωνίας Καρπός παρουσιάζει το εργαστήριο γραφής και βίντεο «Με τα γυαλιά του άλλου!». Η συγγραφέας Ελένη Σβορώνου και η σκηνοθέτις Μαρία Λεωνίδα θα συντονίσουν το εργαστήριο και θα σκαρώσουν μαζί σας ιστορίες. Στη συνέχεια όλοι μαζί θα βάλετε τις ιστορίες στο χαρτί και θα σκεφτείτε τη μεταφορά τους στην οθόνη. Θα έχετε επίσης την ευκαιρία να πειραματιστείτε με την οπτική γωνία μιας αφήγησης, δηλαδή «να φορέσετε τα γυαλιά του άλλου και να δείτε μέσα από αυτά»! • από 10 χρόνων • 9, 16, 29/11 και 7/12 στις 11 π.μ. • Φωκίδος 13, Κάτω Χαλάνδρι, τηλ. 210-6850445 και 6949-404003
Εργαστήριο γραφής και βίντεο: Με τα γυαλιά του άλλου!
29" χρόνος ανάγνωσης