Η Τεχνόπολις του Δήμου Αθηναίων στο Γκάζι μεταμορφώνεται για δεύτερη συνεχή χρονιά στο μεγαλύτερο και πιο παραμυθένιο εργοστάσιο Χριστουγέννων, το Christmas Factory. Ο Άγιος Βασίλης με τους πέντε επίσημους βοηθούς του θα σας περιμένουν με παιχνίδια, γλυκά, βραβεία και εργαστήρια. Κάθε πρωί θα παρουσιάζεται η παράσταση «Ο εγωιστής γίγαντας», ενώ τα απογεύματα κάθε Σαββατοκύριακου θα γίνονται 6 διαφορετικά θεατρικά δρώ-μενα. Επιπλέον θα έχετε την ευκαιρία να ακούσετε γνωστά συγκροτήματα και καλλιτέχνες. Δείτε το πλήρες πρόγραμμα στην ιστοσελίδα thechristmasfactory.gr. • καθημερινά 10 π.μ.-10 μ.μ. • Πειραιώς 100, Γκάζι
Χριστουγεννιάτικη γιορτή: Christmas factory
24" χρόνος ανάγνωσης