Κάθε καλοκαίρι έχει το μαγιό που ταυτίζεται με τις πιο ανέμελες στιγμές μας στην παραλία. Νέα swimwear trends γεννιούνται σε μπικίνι και ολόσωμα, ξαναγράφοντας από την αρχή το καλοκαιρινό street style. Ο βασικός στόχος όμως είναι να ανακαλύψουμε αυτό το μαγιό που αναδεικνύει καλύτερα το σώμα, γι’ αυτό και το all-time classic πλέον ψηλόμεσο μπικίνι επιστρέφει πάντα στην γκαρνταρόμπα μας.
Διαβάστε τη συνέχεια στη Vogue