Λίγο η ζέστη, λίγο το χαλαρό vibe του καλοκαιριού, τα σύνολα αυτής της σεζόν είναι ανάλαφρα και δροσερά για να μας εξυπηρετούν στο έπακρο. Το layering έχει μείνει στον χειμώνα, και τα αξεσουάρ γίνονται ένας από τους βασικότερους τρόπους να κάνουμε dress up τις εμφανίσεις μας, χωρίς να χρειαστεί να προσθέσουμε παραπάνω ρούχα.
Ανάμεσα σε καπέλα, κοσμήματα, γυαλιά ηλίου και statement τσάντες, οι ζώνες είναι ένα υποτιμημένο accessory που εκτός από λειτουργικό, βρίσκουμε και super stylish. Σε παντελόνια, τζιν, βερμούδες αλλά και φορέματα, οι ζώνες του καλοκαιριού αναδεικνύονται στο must have κομμάτι που μπορεί να αναβαθμίσει στη στιγμή κάθε σύνολο, για αυτό και αποτελούν επένδυση που δεν μετανιώνουμε ποτέ.
Διαβάστε τη συνέχεια στη Vogue