Tα band Τ-shirts είναι η τάση που επιστρέφει μαζί με την grunge αισθητική, έχοντας ήδη κατακτήσει το street style. Γιατί λοιπόν να μην τολμήσετε ένα piece που μας θυμίζει κάτι από το παρελθόν, με αέρα vintage και rock vibes; Aνάμεσα στα must-have που πρόκειται να προσθέσουμε στην γκαρνταρόμπα της νέας σεζόν, σημειώνουμε σίγουρα και ένα T-shirt με στάμπα την αγαπημένη μας μπάντα.
Διαβάστε περισσότερα στη Vogue.