Τα prints του καλοκαιριού είναι σίγουρα τα φλοράλ και οι ρίγες. Υπάρχει όμως και το animal print που μπορεί να αποτελέσει το απροσδόκητο μοτίβο για την καλοκαιρινή γκαρνταρόμπα μας. Τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή να φορέσουμε τα animal prints, καθώς για τους περισσότερους οι διακοπές φτάνουν σταδιακά προς το τέλος τους και το στυλ μας αρχίζει να προσαρμόζεται στις τάσεις της νέας σεζόν.
Διαβάστε περισσότερα στη Vogue.