Από εντυπωσιακό μέχρι κιτς και ιδιαίτερο, υπάρχουν πάρα πολλοί τρόποι που μπορεί κανείς να δει το λεοπάρ, ένα μοτίβο που αν και δεν έφυγε ποτέ πραγματικά από τη μόδα, αυτή τη στιγμή φαίνεται να κάνει το μεγαλύτερο comeback του.
Ήδη από πέρυσι τον χειμώνα τα animal printed pieces είχαν αρχίσει να επιβεβαιώνουν πως έχουν έρθει για να μείνουν, γι’ αυτό και τους τελευταίους μήνες που διαφορετικά animal print μοτίβα αποτυπώνονται από μαγιό μέχρι τσάντες και πανωφόρια δεν έχουμε δυσανασχετήσει ούτε λεπτό, αντιθέτως γινόμαστε όλο και περισσότερο addicted σε αυτά.
Διαβάστε τη συνέχεια στη Vogue