Το φθινόπωρο δίνει πάντα τη δυνατότητα για μεγαλύτερους πειραματισμούς στο στυλ και ενδιαφέροντα layering. Τα πανωφόρια είναι ένας από τους λόγους που αγαπάμε το φθινοπωρινό καιρό, καθώς μπορούν να αναβαθμίσουν ακόμα και μια απλή εμφάνιση ή να καθορίσουν ένα ολόκληρο look. Μια ολοκληρωμένη γκαρνταρόμπα περιλαμβάνει πάντα τα classics, όπως το μαύρο ή το καμηλό παλτό, το street style της Εβδομάδας Μόδας του Μιλάνου όμως, έρχεται να αναδείξει τα νέα coat trends που πρωταγωνιστούν τώρα και διεκδικού μια θέση στο everyday dressing.
Διαβάστε τη συνέχεια στη Vogue