Το ιδανικό άρωμα είναι αυτό που μας βάζει σε good mood ακόμα και τις πιο γκρίζες φθινοπωρινές ημέρες, ξυπνώντας μας πολλά διαφορετικά συναισθήματα. Το φθινόπωρο είναι εδώ, η διάθεσή μας γίνεται πιο cosy και αναζητάμε ήδη το τέλειο ρομαντικό άρωμα για το νεσεσέρ μας. Στις αφίξεις της νέας σεζόν συναντάμε ελιξίρια που μας μεταφέρουν ξανά όλες σε όλες αυτές τις στιγμές που μας έμειναν αξέχαστες, εσάνς που αγκαλιάζουν το σώμα και γίνονται η μικρή τονωτική ένεση για την ψυχολογία μας.
Διαβάστε τη συνέχεια στη Vogue