Η πρωταγωνίστρια του Emily in Paris Camille Razat, μοιράστηκε μια φωτογραφία της με το νέο χρώμα μαλλιών της, αλλάζοντας το signature ξανθό με τον οποίο την είχαμε συνηθίσει.
Η ηθοποιός εμφανίστηκε με μια soft ginger απόχρωση, που θεωρείται ήδη η μεγάλη τάση για το φθινόπωρο 2022. Πρόκειται για μια ginger απόχρωση με χρυσαφένια highlights, που αναμειγνύονται ομοιόμορφα δημιουργώντας ένα πολύ απαλό αποτέλεσμα, που ισορροπεί μεταξύ κόκκινου και ξανθού.
Διαβάστε τη συνέχεια στη Vogue