Όσο και να αγαπάμε τα high heels, στην καθημερινότητά μας θα δίνουμε πάντα προτεραιότητα στα flat shoes και αυτό γιατί διασφαλίζουν πως θα είμαστε άνετες χωρίς να χρειαστεί να θυσιάσουμε το στιλ. Από το γραφείο μέχρι τη βόλτα για σινεμά, ένα ζευγάρι κομψά flat που ακολουθεί τις τελευταίες γραμμές της μόδας μπορεί να δώσει το απαραίτητο twist ακόμη και στο πιο απλό σύνολο, ειδικά αν έχει details που τραβούν τα βλέμματα.
Διαβάστε τη συνέχεια στη Vogue
Ακολουθήστε το kathimerini.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο kathimerini.gr