Το je ne sais quoi στυλ των Γαλλίδων αποτελεί διαχρονική πηγή έμπνευσης, με icons όπως η Jane Birkin και η Brigitte Bardot, να αποδεικνύουν τη διαχρονικότητα της french αισθητικής.
Οι Παριζιάνες έχουν την ταυτότητά τους όσον αφορά τη μόδα και τη διατηρούν αναλλοίωτη στο street style και στην παραλία, ανεξάρτητα από τις τελευταίες τάσεις.
Μια ματιά στις beachwear εμφανίσεις της γαλλικής Ριβιέρας, αρκεί για να διαπιστώσουμε πως τα french girls αγαπούν τα κλασικά cuts και prints, τις ρομαντικές γραμμές και την απλότητα, στοιχεία που επιλέγουν και στα μαγιό τους, δημιουργώντας looks που θέλουμε σίγουρα να αντιγράψουμε.
Διαβάστε τη συνέχεια στη Vogue