Οι ανάλαφρες έξοδοι του καλοκαιριού πλησιάζουν και το μόνο σίγουρο είναι πως θα κλείσουμε εισιτήρια για όσες περισσότερες συναυλίες χωρούν στο πρόγραμμά μας. Είτε στην πόλη, είτε σε κάποιο νησί ή σε κάποια χώρα του εξωτερικού, τα live concerts τα περιμένουμε πάντα με ανυπομονησία, όχι μόνο γιατί ακούμε τους αγαπημένους μας artists αλλά και γιατί αποτελούν περίσταση που μας εμπνέει να πειραματιστούμε στιλιστικά.
Διαβάστε τη συνέχεια στη Vogue