Λίγα πράγματα είναι τόσο προσωπικά όσο το άρωμά μας. Ειδικά το φθινόπωρο καθώς η διάθεσή μας γίνεται πιο cosy, πειραματιζόμαστε με πιο έντονα συστατικά και ανακαλύπτουμε ξανά αυτή την signature ευωδιά που θέλουμε να μας χαρακτηρίζει. Πικάντικα μπαχαρικά όπως το πιπέρι και η κανέλα, ξυλώδεις νότες, φρούτα, καφές, βανίλια, κεχριμπάρι, κλείνονται στις συνθέσεις των αρωμάτων και γράφουν μια επιστολή αγάπης προς το φθινόπωρο.
Διαβάστε τη συνέχεια στη Vogue