Και αν μαθαίνατε πως χρειάζονται μόλις 60 δευτερόλεπτα για να παρατηρήσετε την επιδερμίδα σας βελτιωμένη; Ναι ένα λεπτό είναι αρκετό για καθαρό, φωτεινό και ενυδατωμένο πρόσωπο, όπως συμβουλεύει η φαρμακοποιός με εξειδίκευση στα δερμοκαλλυντικά Lena de Pons. Ο χρόνος λοιπόν παίζει πολύ σημαντικό ρόλο τόσο στο skincare, όσο και στη φροντίδα των μαλλιών και της στοματικής υγιεινής.
Πώς λειτουργεί ο κανόνας του 1 λεπτού;
Περισσότερα στη Vogue