Κάθε νέα σεζόν είναι περίοδος αλλαγών, και πόσο μάλλον το καλοκαίρι που μας βάζει σε ένα πιο απελευθερωμένο και τολμηρό mood, σπρώχνοντάς μας να δοκιμάσουμε στιλ και τάσεις που σκεφτόμαστε καιρό.
Όσον αφορά τα μαλλιά, τους καλοκαιρινούς μήνες είναι λογικό να τείνουμε προς τα πιο ανάλαφρα κουρέματα, από καρέ μέχρι pixie, που πέρα από super stylish είναι και «σύμμαχοι» στις υψηλές θερμοκρασίες.
Διαβάστε τη συνέχεια στη Vogue.