Η βούληση των τοπικών αρχόντων ορισμένες φορές μπορεί να κάνει θαύματα, ακόμη κι εκεί όπου το κεντρικό κράτος έχει αποτύχει. Αλλά από μόνη της δεν αρκεί. Η προσπάθεια του δημάρχου Αλίμου να αναμετρηθεί με το καθεστώς της Παραλιακής πρέπει να τύχει στήριξης. Στο πλαίσιο του νόμου, όλοι μπορούν να συνυπάρξουν και να ευημερήσουν. Αρκεί ο νόμος να εφαρμόζεται.
Στήριξη υπέρ του νόμου
17" χρόνος ανάγνωσης
![στήριξη-υπέρ-του-νόμου-0](https://www.kathimerini.gr/k-default-image.jpg)