Ακόμη κι εκείνοι που υποστήριζαν ότι στον προεκλογικό διάλογο δεν υπάρχουν ταμπού, ούτε για τα εθνικά θέματα, θα πρέπει να έχουν πια πειστεί ότι η αντιπαράθεση για τη Ροδόπη πρέπει πλέον να κλείσει τον κύκλο της. Η εικόνα ενός πολιτικού συστήματος που διχάζεται ακόμη και για τα θεμελιώδη στέλνει το λάθος μήνυμα και προς τα έξω. Ας επικρατήσει έστω και τώρα αυτοσυγκράτηση.
Το λάθος μήνυμα
18" χρόνος ανάγνωσης
![το-λάθος-μήνυμα-0](https://www.kathimerini.gr/k-default-image.jpg)