Η ΑΑΔΕ έχει κάνει άλματα στην ψηφιοποίηση της λειτουργίας των υπηρεσιών της, όχι μόνο για την εξυπηρέτηση του πολίτη, αλλά και για τους ελέγχους που οφείλει να κάνει. Ενίοτε ο συγκεκριμένος τρόπος λειτουργίας προκαλεί αντιδράσεις και παράπονα. Τα αποτελέσματα ωστόσο που προκύπτουν, όπως στην περίπτωση των παραστατικών εξόδων των επαγγελματιών και των επιχειρήσεων, δείχνουν ότι βαδίζει στον σωστό δρόμο.
Στον σωστό δρόμο
17" χρόνος ανάγνωσης
![στον-σωστό-δρόμο-0](https://www.kathimerini.gr/k-default-image.jpg)