Κύριε διευθυντά
Θα ήθελα να συγχαρώ την κυρία Ξένια Κουναλάκη για το εξαιρετικό άρθρο της (φύλλο 3.8.2023) της εφημερίδας και να τη διαβεβαιώσω ότι, όσο κι αν κάποιοι ισχυρίζονται ότι οι πολίτες έχουν «κοντή» μνήμη –ακόμα κι αυτοί που πιθανώς δεν έχουν καν ακούσει το όνομα του Προυστ–, περιμένουν στη γωνία αυτούς που αισθάνονται ότι τους εξαπάτησαν με τον πιο επαίσχυντο τρόπο.
Με τις ευχαριστίες μας πάντα για την ικανοποίηση που μας δίνουν, συχνά-πυκνά, τα γραπτά των συνεργατών σας. Στο, κατά τα άλλα, άνυδρο –από κάθε άποψη– αθηναϊκό τοπίο.