Κύριε διευθυντά
Ταξίδεψα πολύ πρόσφατα με το τρένο (Αθήνα – Λάρισα) και με το ΚΤΕΛ (Βόλος – Αθήνα) και θέλω να πω έναν καλό λόγο και για τα δύο. Για το τρένο που, μετά την πρόσφατη τραυματική περιπέτεια, προσπαθεί να σταθεί αξιοπρεπώς και τα καταφέρνει (αυστηρή τήρηση ωραρίου, καθαριότητα, ευγένεια προσωπικού) και για το ΚΤΕΛ που με εντυπωσίασε με τα ολοκαίνουργια λεωφορεία του και τον επαγγελματία οδηγό του (ασφαλής και προσεκτική οδήγηση και τήρηση ορίου ταχύτητας σε όλη τη διαδρομή). Βελτιωνόμαστε!