Κύριε διευθυντά
Την 24/10 ο σύζυγός μου παρουσίασε 38,5 πυρετό και κατόπιν τεστ διαγνώστηκε με COVID-19. Λόγω βεβαρημένου ιστορικού ο γιατρός μας μάς παρέπεμψε σε δημόσιο νοσοκομείο. Πήγαμε στο «Γεννηματάς». Θέλω να τονίσω αυθόρμητα ότι η εξυπηρέτηση ήταν υποδειγματική. Οι κυρίες Γρηγορίου, Μπενά, η κυρία Χριστίνα (της οποίας δυστυχώς δεν γνωρίζω το επώνυμο) γιατροί, εξαιρετικές, μας ενημέρωναν αδιαμαρτύρητα παρόλο τον φόρτο της εργασίας τους. Τις ευχαριστώ πολύ. Τα καλά του ΕΣΥ πρέπει να λέγονται και να γράφονται. Ευελπιστούμε όλα να γίνουν καλύτερα. Θα ήταν παράλειψή μου να μην αναφέρω την άμεση εξυπηρέτηση από την κ. Νικολάου στο φαρμακείο ΕΟΠΥΥ στο Μαρούσι.