Κύριε διευθυντά
Λυπήθηκα που θα βρεθεί εκτός ευρωψηφοδελτίου της Νέας ∆ημοκρατίας η Αννα-Μισέλ Ασημακοπούλου.
Ηταν χωρίς αμφιβολία με διαφορά η καλύτερη ευρωβουλευτής που υποστήριζε αποτελεσματικά τις ελληνικές θέσεις, εν αντιθέσει με άλλους ευρωβουλευτάς που συκοφαντούν την Ελλάδα και μάλιστα το καμαρώνουν.
Σχετικά με τα προσωπικά δεδομένα δεν νομίζω ότι ήταν φοβερό ατόπημα, καθώς κάθε μέρα μάς ζητούν οι περισσότερες υπηρεσίες να κάνουμε «release» ακόμη και για το παραμικρό.
*Πλοίαρχος Ε.Ν. συνταξιούχος