Λαμβάνουμε μέρος σε έναν πρωτότυπο διαγωνισμό, του οποίου οι νικητές θα κερδίσουν τη διοργάνωση ενός Σπουδαίου Event οικονομικής και επικοινωνιακής υποστήριξης. Μπείτε στο link, ενημερωθείτε για το project μας, ψηφίστε ΜΕΡΙΜΝΑ και βοηθήστε την Παιδιατρική Ανακουφιστική Υπηρεσία.
Παρακαλώ κοινοποιήστε και προσκαλέστε και άλλους να μας ψηφίσουν. Ανάρτηση έχει γίνει και στα social media της Μέριμνας.
Μέχρι και 27 Νοεμβρίου.