«Λουλούδια & Χρώματα»
στην Πόρτα Ανοιχτή
Τα παιδιά, το προσωπικό και οι εθελόντριες της Πόρτας Ανοιχτής προσκαλούν φίλους και γείτονες στην Πασχαλινή Εορταγορά που επιστρέφει στο δικό της χώρο, και σας περιμένουν όλους στις 6, 7 & 8 Απριλίου 2023, 10.00-18.00, στην Πόρτα Ανοιχτή (οδός Μ. Γερουλάνου 117, Αργυρούπολη – Στάση Μετρό: Αργυρούπολη).
Κατά τη διάρκεια της Πασχαλινής Εορταγοράς, στον προαύλιο χώρο της Πόρτας Ανοιχτής, θα πραγματοποιούνται πολλά και διασκεδαστικά παιχνίδια για μικρούς και μεγάλους, και θα ακουστούν τραγούδια από τη Χορωδία της Πόρτας Ανοιχτής.
Αν είσαι εκεί για τους άλλους, σε μια δύσκολη στιγμή κάποιος θα βρεθεί και για σένα.
– Jeff Warner