Από χθες το πρωί, η Αττική βρίσκεται για ακόμα μία φορά αντιμέτωπη με καταστροφικές φωτιές.
Το ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ κινητοποιήθηκε αμέσως και επικοινώνησε με το Δήμο Αχαρνών και την Περιφέρεια Αττικής, ώστε να ενημερωθεί για την άμεση βοήθεια που μπορεί να προσφέρει στους Πυροσβέστες και εθελοντές.
Η βοήθεια που έχει παραδοθεί ήδη στο Δήμο Αχαρνών είναι:
- 3.000 μπουκάλια νερά,
- 500 ισοτονικά ποτά,
- 250 σάντουιτς,
- Και 100άδες μπάρες δημητριακών
Το ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ευχαριστεί τις εταιρίες: Δειπνοσοφιστήριον Catering, MY MARKET, το φυσικό μεταλλικό νερό ΔΙΟΣ και την εταιρεία Monster Energy για την υποστήριξη τους.