Στην παρέλαση για την επέτειο της 25ης Μαρτίου έλαβε μέρος σήμερα ο στρατευμένος αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης, Στέφανος Κασσελάκης.
![Θήβα: Η παρέλαση του Στ. Κασσελάκη με τον ουλαμό του ΚΕΠΒ-1](https://www.kathimerini.gr/wp-content/uploads/2024/03/Kasselasi_2_Intime.jpg?1711370821403)
Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ συμμετείχε στην παρέλαση στη Θήβα με τον ουλαμό παρελάσεως του Κέντρου Εκπαίδευσης Πυροβολικού όπου υπηρετεί την ολιγοήμερη στρατιωτική του θητεία.
![Θήβα: Η παρέλαση του Στ. Κασσελάκη με τον ουλαμό του ΚΕΠΒ-2](https://www.kathimerini.gr/wp-content/uploads/2024/03/Kasselasi_3_Intime-1.jpg?1711370994258)
Σε ανάρτηση στο προφίλ του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης που συνοδεύεται από τις σχετικές φωτογραφίες, αναφέρει: «25/3/2024. Για τους Ηρωές μας. Για το Χώμα μας. Για τα Ονειρά μας. Παρέλαση στη Θήβα. Με τον ουλαμό παρελάσεως του Κέντρου Εκπαίδευσης Πυροβολικού Θήβας. Ελληνίδες, Ελληνες, Χρόνια πολλά!».
25/3/2024.
Για τους Ήρωές μας.
Για το Χώμα μας.
Για τα Όνειρά μας.
Παρέλαση στη Θήβα.
Με τον ουλαμό παρελάσεως του Κέντρου Εκπαίδευσης Πυροβολικού Θηβας.
Ελληνίδες, Έλληνες,
Χρόνια πολλά!🇬🇷 pic.twitter.com/KghboFVVXb— Stefanos Kasselakis – Στέφανος Κασσελάκης (@skasselakis) March 25, 2024