Ένας άνδρας ηλικίας 71 ετών έχασε τη ζωή του το πρωί της Παρασκευής στην περιοχή Τεμένια του δήμου Καντάνου-Σελίνου Χανίων, κατά την διάρκεια αγροτικής εργασίας.
Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες ο άτυχος άνδρας καταπλακώθηκε από μεγάλο κορμό δέντρου και εντοπίσθηκε χωρίς τις αισθήσεις του από συγγενικό του πρόσωπο. Στο σημείο κλήθηκε ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ, ωστόσο ο ηλικιωμένος άνδρας είχε χάσει τη ζωή του. Έρευνα για το δυστύχημα διεξάγει το Α.Τ. Καντάνου-Σελίνου.
Ακολουθήστε το kathimerini.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο kathimerini.gr