Στο νοσοκομείο Χανίων μεταφέρθηκε τα ξημερώματα της Δευτέρας, ένας 23χρονος, ο οποίος-κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες- έπεσε από το μπαλκόνι στο κενό.
Σύμφωνα με πληροφορίες του cretapost, το περιστατικό έγινε στις 4:00 τα ξημερώματα της Μεγάλης Δευτέρας όταν αγόρι ηλικίας 23 ετών έπεσε από μπαλκόνι ύψους πέντε μέτρων στην περιοχή της Νέας Κυδωνίας, στα Χανιά.
Άμεσα έσπευσαν στο σημείο διασώστες του ΕΚΑΒ όπου τον παρέλαβαν και τον μετέφεραν στο Γενικό Νοσοκομείο Χανίων. Όπως διαπιστώθηκε, ο νεαρός φέρει τραύματα στο σώμα του.
Ακολουθήστε το kathimerini.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο kathimerini.gr