Την ευγνωμοσύνη του για τη στήριξη που έλαβε από τον κόσμο εξέφρασε από το δημαρχείο Πύργου ο 39χρονος Θύμιος Μπουγάς, που είχε εξαφανιστεί από τις 11 Μαΐου και εντοπίστηκε το Σάββατο (11/6).
«Θέλω να πω ένα ευχαριστώ σε όλους τους ανθρώπους, είμαι καλά στην υγεία μου», τόνισε ο Θύμιος, βαθιά συγκινημένος σύμφωνα με το patrisnews.
Στη συνέχεια, ο Θύμιος σημείωσε ξανά πως δεν γνώριζε για τις έρευνες που γίνονταν όλο αυτό το διάστημα, ενώ ο ίδιος βρισκόταν στον Πύργο και συνέχιζε κανονικά την καθημερινότητά του.
Ακολουθήστε το kathimerini.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο kathimerini.gr