Σοβαρό επεισόδιο έλαβε χώρα το βράδυ του Σαββάτου (19/11) σε κέντρο διασκέδασης της Αμαλιάδας με συμπλοκή πολλών ατόμων. Όλα ξεκίνησαν λίγο μετά την live εμφάνιση γνωστού τράπερ που φέρει την καταγωγή του από την Ηλεία.
Σύμφωνα με την ΕΡΤ, δύο νεαροί 21 και 22 ετών στράφηκαν εναντίον μιας παρέας τεσσάρων ατόμων χτυπώντας έναν εξ αυτών στο κεφάλι με μπουκάλι με αποτέλεσμα να μεταφερθεί στο νοσοκομείο της Αμαλιάδας, όπου οι γιατροί, λόγω της σοβαρότητας των τραυμάτων του, έκριναν επιβεβλημένο να μεταφερθεί στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο του Ρίου. Στο νοσοκομείο μεταφέρθηκε ακόμα ένας άνδρας ο οποίος φέρει πιο ελαφρά τραύματα.
Ακολουθήστε το kathimerini.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο kathimerini.gr