Ο Τζέιμς Φράνκο λατρεύει τη χώρα μας και δεν χάνει ευκαιρία να την επισκέπτεται. Λίγους μόλις μετά τις καλοκαιρινές διακοπές του στην Ελλάδα, ο διάσημος ηθοποιός βρέθηκε ξανά στα μέρη μας.
Μάλιστα, κατά τη διάρκεια της παραμονής του στην Αθήνα, ο χολιγουντιανός σταρ έδωσε το παρών στο πάρτι της Άννας Βίσση για την ονομαστική της εορτή. Κατά τη διάρκεια της βραδιάς, η δημοφιλής τραγουδίστρια του αφιέρωσε το τραγούδι «Πράγματα».
Σημειώνεται ότι ο Τζέιμς Φράνκο είχε απαθανατιστεί και πριν από δύο μήνες στο θέατρο Άλσος, να παρακολουθεί την εμφάνιση της Άννας Βίσση. Οι δύο τους διατηρούν φιλικές σχέσεις από την εποχή που η διάσημη τραγουδίστρια ζούσε στις ΗΠΑ.
Ακολουθήστε το kathimerini.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο kathimerini.gr