Επεισόδιο μεταξύ οδηγών σημειώθηκε σήμερα το πρωί στο Αιγάλεω. Ολα έγιναν λίγο μετά τις 10.00, τη στιγμή που δύο αυτοκίνητα βρίσκονταν στη συμβολή των οδών Ιεράς Οδού και Θηβών.
Τότε, για άγνωστη αιτία, οι οδηγοί των δύο οχημάτων διαπληκτίστηκαν και τρία άτομα κατέβηκαν από το ένα αυτοκίνητο και κινήθηκαν εναντίον ενός ζευγαριού που βρισκόταν στο άλλο όχημα.
Τους προσέγγισαν και άρχισαν να χτυπούν τόσο τον άνδρα, 43 ετών, όσο και την συνομήλικη γυναίκα που καθόταν δίπλα του.
Στη συνέχεια, τα τρία άτομα μπήκαν στο αυτοκίνητο και παρέσυραν με το αυτοκίνητο τους τον 43χρονο άνδρα.
Το ζευγάρι μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο Θριάσιο νοσοκομείο και στη συνέχεια στο ΚΑΤ.